Okuduğum Kitaplar

Kitap: CRM Yolculuğu

blankCRM hakkında bütün bilgileri bulabileceğiz, Crm’nin doğuşundan günümüze gelişi hatta ve hatta Türkiye’de ki CRM durumuna genel bakış, CRM nasıl olmalı. Şirketler kendi sistemlerini nasıl CRM’e uyumlu hale getirilebilir gibi bir çok soruya cevap veren CRM Yolculuğu adlı kitabı okudum.
*
Her bölümün sonunda sorular var bu soruların cevaplarını düşünürken bir dersin vize ya da final sınavındaymışım gibi bir his verdi. Bunun nedeni ise kitabın bütün bölümleri bilgi dolu öğrenme hissimi arttırdı diyebilirim.
*
Basın Bülteni

Müşteri İlişkileri Yönetimi Oğuz. C. Gel tarafından hazırlanan bu çalışma, geniş içeriği ile, CRM dünyasına adım atmak isteyenlere geniş perspektifler kazandıracak bir kitap. Son yılların en çok konuşulan yönetim stratejisi haline gelen CRM, içerdiği farklı disiplinler ve çalışma yöntemleri ile “Müşteri”ye bakış açılarının yeniden ele alınmasına sebep olurken, iş hedeflerinin ve karlılık anlayışlarının da yeni anlayışlarla düzenlenmesini gerektiriyor. Özellikle üst düzey yöneticilerinin önemli faydalar elde edeceği bu çalışma, tarafsız yaklaşımları ile Türkiye´nin CRM çevresinde bir referans oluşturacak nitelikte. Gültekin Güldür Oğuz C. Gel, bu kitapta CRM konusunda yalnız yapılması gerekenleri değil, yapılmaması gerekenleri de özgün ifadesiyle dile getiriyor; disiplinler arası tecrübe ve birikimlerinin yansıması olan gözlem ve görüşlerini çarpıcı örneklerle okurlarıyla paylaşıyor. Bilhassa doğru yerlere ustalıkla serpiştirilmiş sorulara yanıt ararken adeta bir CRM projesinin temel yapı taşlarını tam yerine koymak mümkün. Bir çırpıda okunabilecek ve kaynak olarak her zaman el altında bulundurulacak bir kitap. Ercan Yılmaz

DAHA FAZLASI:Okuduğum Kitaplar

İlgini Çekebilir

1 Comment

  1. Sayin Kutbay,

    Yorumunuz icin tesekkur ederim. Bu kitabi yazali 13 sene olmus. Uzun suredir Internet uzerinde bir arama dahi yapmiyordum. Bir arama yapinca blogunuza rastladim ve yorumunuzu okudum. Bolumlerin sonuna sozettiginiz sorulari tam da bu etkiyi yaratmasi, dusunceye sevk etmesi icin eklemistim. Ayrica Bogazici Universitesi’nde 2003 – 2009 yillari arasinda CRM (MIS 498) dersi verirken bu sorulari vize sinavlarinda sormustum.

    Saygilarimla,

    Oguz Gel

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.