Makale

GelecekOnline ve GelecekOnline Sosyal

Gelecek Online*
Gelecek Online 2005 yılında Erol DİZDAR ve Fuat ÖDEMİŞ ile yayın hayatına başlamış ve 2009 beri Erol DİZDAR ile Muharrem TAÇ ile devam eden bir teknoloji haber sitesidir.

Diğer teknoloji haber sitelerinden ayrılan bir durumu var Gelecekonline’nın reklam kaygısı taşımaması ve haberleri magazinleştirmeden bizlere iletmesi. Gelecekonline ‘da bütün okurlar yazar olabilmekte. Gelecekonline durmadan kendini geliştiren bir yapıya sahip bu geliştirme ile birlikte tasarım/altyapı / mobil uygulamalar yer almakta.

Gelecekonline’nın bir yeniliği de Android uygulaması. Bu Android uygulaması sadece haber okumak yorum yapmak ile sınırlı değil.

Gelecek Online Sosyal olarak adlandırılan bir bölüm bulunmakta. Bu bölümde kullanıcılar anlık olarak konumunu belirterek durum belirtebilir ve ya teknoloji mağazalarında gezinirken gözünüze çarpan bir bilgiyi anında paylaşabilirsiziniz.

Konuma Dayalı Sosyal Teknoloji Haberciliği olarak adlandırılan bu sistem ile beraber tüm teknoloji meraklıları düşüncelerini paylaşabilir, iletişime geçebilirler.

Bilişimcilerin Sosyal Ağı, olmasına az bir zaman varken sizde Gelecekonline.com’da yerinizi alın.

Uygulamanın kısa bir sunumu.


Kullanımı Hakkında Video

 

 

  • Gelecekonline Android Uygulaması:

DAHA FAZLASI:Makale

İlgini Çekebilir

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir