Okuduğum Kitaplar

Kitap: Bill Gates Anlatıyor

blankBill Gates hakkında bir çok kitap okudum. Biyografi olsun, Microsoft’un günümüze kadar gelişi olsun, ABD Mahkemeleri tarafından zor günler yaşadığı anlar…

Ama bu kitabı da merak ettim ve zorla kendime hediye ettirdim. Bill Gates Anlatıyor isimli kitap Janet Lowe imzalı mükemmel bir kitap. Onlarca kitap arasından en beğendiğim ve keyif alarak okudum bu kitabı. Diğer “Bill Gates” kitaplarından farkı Bill Gates’in röportaj, demeç, yazılarından alıntı yaparak olayların Bill Gates tarafından fazla yorum katılmadan (belkide hiç diyebilirim) okuyucuya ulaştırılmış.

Eğer Bill Gates hakkında bir kitap okuyacaksanız  Bestseller olan “Bill Gates Anlatıyor” isimli kitabı da okumayı ihmal etmeyin!

Basın Bülteni

New York Times Business Bestseller Bill Gates Anlatıyor


Dünyanın En zengin İşadamı, Dünyanın 1 Numaralı Şirketi Microcoft’un Sahibi Başarısının Sıralarını Açıklıyor
Bill Gates,Microcoft ve Dev Servetinin Müthiş Öyküsü

Bill Gates Anlattığında Bütün dünya onu dinler…

“Bill Gates’in teknik kabiliyetini yargılayacak kadar usta değilim, fakat onun iş anlayışının olağanüstü olduğunu kabul ediyorum. Eğer Bill bir dondurma standı açsaydı o dondurma işinde dünyanın kralı olurdu.”
Warren Buffet

“Bir Vanderbilt, Astor ya da Rockfeller olabilmek hâlâ mümkündür. Bunu hâlâ yapabilirsiniz, Hâlâ Bill Gates olabilirsiniz.”
David Geffen

“Herkes bu Bill Gates’in ayağının kaymasını bekliyor. Şimdiye kadar ayağı kaymadı ve kaymasının olasılığı da çok düşük. Elinde tuttuğu her şey işe yarayacak ve o kazanacak.
Allen Kerr, Ogilvy & Mather.

“İster seversin ister nefret edersin ama onu görmezlikten gelemezsin.”
Fortune

DAHA FAZLASI:Okuduğum Kitaplar

İlgini Çekebilir

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir