Makale

iPhone & iPad Uygulama Geliştirme ve Mobil Tasarım Eğitimi

blankDevir mobil devri. Mobil çağa ayak uydurmak yazılıma gönül verenler için bir önemli konu. Bu çağa ayak uydurmak ise Mobil Geliştirme ve Uygulamanın Tasarımından geçiyor.
*
Yazılımcı olarak kendimizi yenilemek ve çağa ayak uydurmak için  “Mobil Uygulama”  kavramından uzak kalmamamız gerekmekte. “Mobil” denildiğinde akla gelen ilk şey ise iPhone ve iPad kuşkusuz.

iPhone ve iPad uygulama geliştiriciliği geleceği açık ve parlak bir sektör. Bu sektörün ne kadar büyük olduğundan bahsedecek olursak AppleStore’dan uygulama indirme sayısı 25 Milyar’a ulaştı. Bu mobil uygulamalardan geliştiricilerin kazancını siz düşünün.

Mobil uygulama geliştirmeyi merak ediyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız İKÜSEM‘in hazırladığı iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme Eğitimi tam size göre. iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme Eğitimi‘nden kısaca bahsedersek: 

      Katılımcılar iPhone ve iPad cihaz özellikleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiye sahip olacak ve Xcode kullanarak, cihaz özelliklerine göre uygulama geliştirme yöntemlerini öğreneceklerdir.  Bunun yanı sıra Web servisler ile cihaza veri aktarımı gibi önemli konularda uygulama geliştirebilecek düzeyde bilgi sahibi olacaklardır. 

iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme Eğitimi için daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Tabi her şey bununla bitmiyor. Geliştirdiğimiz uygulamanın kullanabilir olmasındaki en önemli faktör de tasarımdan geçiyor. Yaptığımız uygulamanın tasarımı çok şey ifade eder. Mobil Tasarım konusunda da İKÜSEM‘in hazırladığı bir eğitim var.

  • Mobil Cihazlar İçin Tasarım Eğitimi’nden kısaca bahsedersek:

Mobil Cihazlara yönelik tasarım yapmak isteyen mobil ve tablet cihazların teknolojisini öğrenmek isteyenler için önemli bir fırsat.

Mobil Cihazlar İçin Tasarım Eğitimi için daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

DAHA FAZLASI:Makale

İlgini Çekebilir

1 Comment

  1. admin ben ipad uygulaması yaptım nasıl reklam alabilirim

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir